Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Jim i Nancy Dornan

Stany Zjednoczone
Najwyższy osiągnięty poziom – Wyróżniony Koronowany Ambasador
Wcześniej wykonywany zawód: inżynier lotnictwa, logopeda.

Z niezachwianą wiarą w sukces i chęcią zmiany życia na lepsze, Jim i Nancy są legendami biznesu Amway. Jako Wyróżnieni Koronowani Ambasadorzy zainspirowali tysiące przedsiębiorców Amway na całym świecie.  A wszystko zaczęło się od skromnych początków, wielkich marzeń i determinacji tej pary.


Jim i Nancy rozpoczęli budowę biznesu Amway w 1970 roku. Byli wówczas świeżo upieczonymi absolwentami Uniwersytetu Purdue z głowami pełnymi nadziei, marzeń i obietnic na przyszłość. Zainspirowani słowami Richa DeVosa i Jaya Van Andela wiedzieli, że chcą od życia czegoś więcej, lepszej przyszłości dla swojej rodziny.  Tak mocno wierzyli w swój sukces w biznesie Amway, że  Nancy zdecydowała się pozostać w domu z córeczką Heather.  Jim porzucił pracę jako inżynier lotnictwa w wieku 25 lat, aby skupić się na raczkującym biznesie Amway.


 Kluczowym elementem ich sukcesu jest fundamentalne przekonanie Jima, że ​​każdy, kto jest chętny do nauki i pracy – może odnieść sukces w biznesie Amway i w życiu.


Jim Dornan nauczał i żył zgodnie z przekonaniem, że nie ma w życiu sukcesu bez znaczenia. Czuł, że niezmiernie istotne w życiu jest poczucie sensu i celu. Wspólnie z Nancy zbudowali Network of Caring, organizację, która zainicjowała szereg projektów niosących pomoc ludziom na całym świecie. Dzięki Network of Caring Dornanowie zmobilizowali tysiące osób sponsorujących dzieci na całym świecie, zbudowali szkołę i dom dla potrzebujących dzieci w Indiach. Zakupili aparaty słuchowe dla osób niesłyszących w Chinach i dostarczyli ponad 5000 darmowych wózków inwalidzkich osobom w krajach rozwijających się – kolejne projekty nadal są realizowane.


Jim i Nancy z synem Eric’iem uruchomili Power Soccer, dyscyplinę dla sportowców na wózkach. Napędzani pasją Erica dla rozwoju sportu, rodzina Dornanów pomogła zwiększyć liczbę zespołów Power Soccer w USA z trzech do sześćdziesięciu. Dostarczali też zmodyfikowane dla potrzeb Power Soccer wózki inwalidzkie i organizowali sieć sportowców na wózkach.


Jim był zawsze skromny jeśli chodzi o działalność dobroczynną swojej rodziny i czuł, że najwyższym sukcesem ze wszystkich jest dzielenie się szczęściem z innymi. „Nie robimy tego dla uznania”, powiedział. „Ludzie mają obsesję na punkcie sukcesu. To nie działa. Jeśli chodzi ci tylko o sukces, szybko się rozczarujesz. „
Po ukończeniu z wyróżnieniem Uniwersytetu Purdue Jim podjął pracę jako inżynier lotnictwa. Para przeniosła się do Kalifornii, gdzie Nancy pracowała jako logopeda.
 
Zmęczeni monotonią w miejscach pracy, postanowili przejąć kontrolę nad swoją przyszłością. Rozpoczęli swoją drogę w kierunku wolności finansowej. Przez ponad dwadzieścia lat kierowali rosnącą organizacją Network TwentyOne, zdobywając ogromne doświadczenie biznesowe oraz głębokie zrozumienie nadziei i marzeń osób w wielu kulturach i społeczeństwach. Network TwentyOne działa obecnie w wielu krajach na całym świecie.


„Stworzyliśmy Network TwentyOne, aby ludzie z różnych środowisk z całego świata mogli mieć możliwość uczenia się i odniesienia sukcesu w tym biznesie.”