Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Katarzyna i Darek Świątkowscy

Zaraz po ukończeniu liceum, Darek pojechał do USA w poszukiwaniu lepszego i bardziej ekscytującego życia. Wkrótce okazało się, że musi ciężko pracować, najpierw jako robotnik, a potem jako właściciel małych restauracji. W krótkim czasie stał się profesjonalnym graczem siatkówki plażowej. Kiedy spotkał się z biznesem Amway, zdecydował się wrócić do Polski i budować go w swoim kraju. Wierzył, że może to być dobry sposób na osiągnięcie niezależności finansowej.

Katarzyna ukończyła studia medyczne i rozpoczęła pracę jako lekarz. Wiedziała, że ​​medycyna to wspaniały zawód, ale w polskiej rzeczywistości nie może zapewnić stylu życia, jakiego pragnęła. Szukała dodatkowego dochodu i obserwowała biznes Amway, jako potencjalną możliwość.

Poznali się na spotkaniu Network TwentyOne, gdzie Darek był prezenterem planu biznesu. Wkrótce postanowili zbudować biznes razem.

Kontakty z naukowcami i produkty Nutrilite były inspiracją dla Katarzyny, która zaangażowała się w temat medycyny prewencyjnej. Osiągnięcie poziomu Diamenta pozwoliło jej poświęcić się tej pasji. Katarzyna jest autorem wielu artykułów, książek na temat zdrowego żywienia, diety i suplementacji.

Są wdzięczni za wiele rzeczy, które przyszły razem z biznesem: za niezależność finansową, życie pełne możliwości, brak szefa, ale najważniejsze to grono przyjaciół mających takie same cele i wartości.