Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Mira i Leszek Hetnał

Mira i Les urodzili się w Polsce, ale dorastali w Australii. Mira jest absolwentem fizyki, specjalizuje się w astronomii. Przez wiele lat wykładała ją w planetarium w Melbourne. Les, o skłonnościach artystycznych, z sukcesem zajmował się projektowaniem i produkcją biżuterii w swojej firmie w Melbourne.

Obydwoje znaleźli się w takim momencie, w którym zdali sobie sprawę, że ich kariery to nie jest to, na co mięli nadzieję. Mira w swojej pracy spotkała się z kwestiami politycznymi, nie tylko astronomią, a Les przeżył traumatyczny rabunek swojego sklepu.

Kiedy urodziła się ich córka Bianca, postanowili dokonać poważnej zmiany – sprzedali wszystko w Melbourne i w Snowy Mountains kupili hotel specjalizujący się w cateringu dla narciarzy. Konkurencja wielkiej sieci hotelowej, która wybudowała swój obiekt w sąsiedztwie zmusiła ich do rezygnacji i sprzedaży ich hotelu po pięciu sezonach.

To sprawiło, że znaleźli się w ciekawej sytuacji: mnóstwo pieniędzy i brak pomysłu na przyszłość. Zaproponowano im biznes Amway. Choć aż sześć miesięcy zajęło im podjęcie decyzji o udziale w seminarium Network TwentyOne, to właśnie tam zrozumieli, jaką możliwość mają w swoich rękach. Gdy otworzył się polski rynek, rozszerzyli swoją działalność na Polskę, a potem kolejne kraje w Europie i poza nią. Patrząc wstecz, są wdzięczni za wolność, jaką dał im ten biznes.