Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Mitch i Deidre Sala

Australia
Najwyższy osiągnięty poziom: Wyróżniony Koronowany Ambasador
Wcześniej wykonywane zawody: inżynier, manager produktu.

Mitch, inżynier i Deidre, menedżer produktu, właśnie przyjechali do Sydney, kiedy przyłączyli się do biznesu. Na początku Deidre nie rozumiała go i była do niego uprzedzona. Mitch chciał zarobić dodatkowe 100,00 dolarów tygodniowo. Nie mieli umiejętności, ale chcieli zdobyć potrzebną wiedzę, aby zrealizować swoje marzenia.


Jednym ze 100 marzeń, które zapisali, gdy byli na poziomie 3%, było zostać pierwszymi australijskimi Koronowanymi Ambasadorami w biznesie. To marzenie, które wydawało się wówczas tak śmieszne, zostało zrealizowane.


Wielki, międzynarodowy biznes na całym świecie, to kolejne absurdalne marzenie. Ale z takimi liderami, jak Jim i Nancy Dornan oraz z  systemem Network TwentyOne i ono okazało się możliwe do zrealizowania. Dziś ich organizacja obejmuje cały świat od Europy po Amerykę Południową, Azję i Afrykę.


Większość z ich marzeń się już się spełniła: od domu na plaży, po podróże w pierwszej klasie. Ich styl życia odbiega daleko od tego, który wiedli w skromnym, dwupokojowym mieszkaniu, gdy zaczynała się ich przygoda. Jednak najcenniejszą nagrodą był czas, który mogli poświęcić swoim dzieciom: Rick’owi, Tamsen i Blakeo’wi.
Koncentrowanie się na rozwiązaniach to podstawowa filozofia Mitch’a i Deidre, którzy mówią: „Można skupić się tylko na jednej rzeczy w danym momencie. Więc albo koncentrujesz się na swoim marzeniu, albo skupiasz się na problemach i przeszkodach, które życie przynosi.

Sukces w czymkolwiek wymaga skupienia się na nagrodzie, a nie na wysiłku. W naszym przypadku, ponieważ nie znaliśmy nikogo w Sydney, musieliśmy zbudować biznes z tymi, których nie znaliśmy. Każdy z liderów wywodził się z innego środowiska i miał inne wyzwania. Zawsze jest sposób, aby przezwyciężyć wyzwania. Jeśli pomożesz innym pokonać ich przeszkody i osiągnąć to, czego pragną, to i ty możesz mieć to, czego pragniesz.”


Mitch i Deidre są żywym dowodem na to, że można nauczyć się biznesu i że sukces jest w 100% przewidywalny, jeśli masz dobre podstawy i skupisz się na swoich marzeniach.
 
„Jeśli pracujesz i skupisz się na swoim marzeniu, twój sukces jest w 100% przewidywalny.”
– Mitch & Deidre Sala