Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Steve i Annette Woods, Ken i Jennifer Woods

Stany Zjednoczone
Najwyższy osiągnięty poziom: Wyróżniony Diament.
Wcześniej wykonywany zawód: pilot policji i matka pozostająca w domu (Steve i Annette)
Oficerowie sił powietrznych Stanów Zjednoczonych (Ken i Jennifer).

Steve i Annette Woods szukali sposobu, by zarobić kilkaset dolarów miesięcznie, w takim momencie w 1981 roku po raz pierwszy pokazano im biznes Amway. W tym czasie Steve był pilotem policji, a Annette matką pozostającą w domu. Nie wiedzieli nic o tym biznesie, poza tym, że oferował im możliwość czegoś, czego wcześniej nie mogli znaleźć: wykorzystania swojego czasu i pieniędzy. Natychmiast podążyli za wskazówkami i radą swojego upline i w ciągu kilku miesięcy zarabiali pieniądze, których początkowo szukali.

Wówczas pojawiła się wizja jeszcze większych celów i marzeń dla siebie i swoich dwóch synów, Kena i Colina. Wiedzieli, że biznes Amway będzie w stanie pomóc im w ich realizacji. Pracowali ciężko i pozostali konsekwentni, osiągając ostatecznie poziom Wyróżnionego Diamenta, z biznesem na całym świecie.

Ken dorastał i pomagał w rodzinnym biznesie przez osiem lat, ukończył szkołę średnią i postanowił rozpocząć karierę w lotnictwie. Opuścił Florydę, aby studiować w Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, gdzie poznał swoją przyszłą żonę, Jennifer. Po ukończeniu studiów Ken i Jennifer zostali oficerami i podjęli pracę jako oficer śledczy i wywiadowczy dla Sił Powietrznych. Po kilku latach oboje poczuli frustrację z powodu braku kontroli nad swoim życiem. Zaczęli myśleć o innych możliwościach. Działalność Amway idealnie wpasowała się w tę sytuację.

Steve i Annette zawsze zachęcali Kena do kontynuowania jego pasji, jednocześnie pozostawiając drzwi otwarte dla rozpoczęcia biznesu Amway. Kiedy Ken i Jennifer zaczęli interesować się budowaniem własnego biznesu, Steve i Annette zaoferowali wsparcie. Ostatecznie Ken i Jennifer zrezygnowali z wojska i wrócili na Florydę, aby wspólnie ze Stevem i Annette pracować na rzecz rodzinnej firmy. To była realizacja jednego z ich największych celów. Nie tylko osiągnęli swobodę finansową, ale stworzyli środowisko, w którym wspólnie budowali biznes jako rodzina, tworząc przedsięwzięcie, które może być rozwijane dla przyszłych pokoleń.

Kilka lat temu Ken i Jennifer formalnie zintegrowali swój biznes z biznesem rozpoczętym przez Steve’a i Annette. Wszyscy czworo są podekscytowani przyszłością i naprawdę wierzą, że biznes Amway będzie nadal oferował ludziom jedną z najlepszych okazji na świecie. Każda osoba w tym biznesie, bez względu na pochodzenie, ma możliwość osiągnięcia swoich celów, jeśli marzy na wielką skalę i ciężko pracuje.