Logowanie

nie pamiętasz hasła?
22 863 21 80
admin_po@n21.com

Izabela i Marek Bujwicki

Najwyższy osiągnięty poziom – Podwójny Diament
Wcześniej wykonywane zawody: tłumacz literatury (Izabela) oraz inżynier
i ekonomista (Marek)

Ciekawość świata i ambicja zaprowadziły ich na studia zagraniczne. Izabela ukończyła hungarystykę na Węgrzech i planowała karierę naukową, a Marek ukończył budownictwo w Moskwie, robił doktorat z ekonomii w Budapeszcie i wspinał się po szczeblach dobrze zapowiadającej się kariery w administracji państwowej. Pierwsze doświadczenia zawodowe i obserwacje potwierdziły tezę Marka, że prowadzenie własnego biznesu jest dużo bardziej opłacalne niż praca na etacie. Założyli własną firmę, gdzie sukcesom towarzyszyły permanentny brak czasu i stres. I wtedy pojawiła się propozycja współpracy z Amway.
„Biznes Amway w połączeniu z systemem szkoleniowym Network 21 otworzył przed nami ogromne, nieznane dotąd możliwości. Pokazano nam drogę do osiągnięcia niezależności finansowej.”

Energicznie przystępując do działania Izabela i Marek, idąc za radą swojego upline, rozwinęli z powodzeniem swoje organizacje biznesowe w kilku krajach Europy. Dziś nie tylko cieszą się osiągnięciem wielu swoich celów, ale także czynnie pomagają innym partnerom w realizacji ich własnych marzeń.

Biznes Amway budują rodzinnie, w trzy pokolenia – z mamą Izabeli, Mirą oraz starszą córką Martą i jej mężem Jackiem. Izabela i Marek mieszkają pod Warszawą wraz  z młodszą córką Adą, studentką.
Filozofia rodziny opiera się na przekonaniu, że „Wdzięczność jest kluczem do szczęścia i sukcesu. Jeżeli jesteś wdzięczny za to, co masz, będziesz miał więcej tego, za co możesz być wdzięczny!”